שירותי כתיבה לארגונים

הפתרון להנגאובר מילולי: מכניסים אדרנלין למהלכים השיווקיים של עשרות ארגונים, באמצעות שירותי כתיבה שקולעים למטרה

יש לך הנגאובר מילולי?

האמת, זה לא מפתיע. ככה זה כשצריך להתמודד מידי חודש עם עשרות ואפילו מאות בקשות תוכן שמגיעות מכל רחבי הארגון: זו בדיוק הסיבה שמנהלי שיווק, מרקום ו- HR פונים אלי: כדי לשגר ולשכוח. כמדען מילים, שחי ונושם את ה- DNA הארגוני, שיגורים מוצלחים זו המומחיות שלי 🚀

למה כדאי לפנות אלי?

פחות דאגות
פשוט לשגר ולשכוח, אני אדאג לכל השאר: משיחות עם פונקציות ארגוניות ועד כתיבה מלוטשת.

יותר תוצאות
תכנים שקולעים למטרות הארגוניות ומניעים לקוחות פנימיים וחיצוניים.

ניסיון מוכח
כתיבת אלפי תכנים לארגונים מכל הגדלים והסוגים במשך יותר מעשור.

זמינות גבוהה
מסייע לך לשחרר את צוואר הבקבוק במהירות, בהתאם ללו"ז של הפרויקט.

איזה משימות אוכל להוריד לך מהראש?

דיוורים ותקשורים

צריך לשלוח דיוורים ללקוחות? עדכונים לעובדים? לרתום את המנהלים? לא משנה מה המטרה ועם איזה גורם בארגון צריך לדבר, המומחיות שלי היא לשאול את השאלות הנכונות – ולכתוב תוצר שקולע למטרה כדי להוריד לך עוד משימה מהראש.

כתבות וטורי דעה

מיצוב הארגון כאוטוריטה מובילה בתחומו, באמצעות כתבות מומחה וטורי דעה המתפרסמים באתר החברה ובאתרי חדשות מובילים.

הודעות לעיתונות

חיים ונושמים את ה- DNA הארגוני, ומסייעים לדייק את מסרי היח"צ המופצים בפלטפורמות השונות: מפרסומים בגופי חדשות ועד הודעות בגופי תקשורת ענפיים.

SQLINK - אנשים ומחשבים

שדרוג וכתיבת ערכים בויקיפדיה

שדרוג הערך הקיים של החברה בויקיפדיה לצורך שיפור המוניטין, וכתיבת ערכים חדשים אודות בעלי תפקידים בכירים בארגון. אפשר לקבל דוגמאות דרך המייל 😊.

כתיבת דפי מוצרים ושירותים

כתיבת תכנים שמבליטים את הערך המוסף של המוצר או השירות ומניעים לפעולה. כולל מעורבות בפרוייקטי ענק הכוללים כתיבת מאות דפי מוצרים ושירותים, פגישות עם מומחי התוכן הרלוונטיים בארגון ושיתוף פעולה עם כל הגורמים בפרויקט.

ביטוח חיות מחמד

ניסוח מסרים עבור ההנהלה הבכירה

ניסוח מכתבים אסטרטגיים בשם המנכ"ל, הכנת נאומים עבור הסמנכ"לים והכנת תקשורים מההנהלה הבכירה לעובדים: החיבור ל- DNA הארגוני מאפשר לי לנסח מגוון רחב של מסרים בשם קובעי המדיניות בחברה.

הרצאות ומצגות עסקיות

כתיבת תוכן מניע לפעולה להרצאות ומצגות עסקיות פנים וחוץ ארגוניות, שמעבירות מסרים בצורה חדה וזכירה. כולל אפשרות לעיצוב המצגת.

סדנאות כתיבה

"השורה העליונה": סדנאות כתיבה לארגונים, שרוצים להשיג את המטרה באמצעות שימוש חכם במילה הכתובה. מבוסס על ניסיון כמנחה סדנאות וכקופירייטר, שכותב אלפי תכנים לארגונים במשך יותר מעשור.

הפתרון להנגאובר מילולי

היי! אני אלעד הירש, והמומחיות שלי היא להכניס אדרנלין למהלכים השיווקיים של ארגונים מכל הסוגים והגדלים מאז שנת 2010. אני עושה את זה באמצעות חדות לשון, תפיסה מהירה, חשיבה יצירתית, תקשורת בינאישית טובה – והתוצאה? חיבור עוצמתי ל- DNA הארגוני, עם תוצרים צבעוניים שפותרים כאבי ראש מילוליים.

איך אוכל להוריד לך משימות מהראש?

אפשר גם להתקשר: 054-6868983

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן