עיריית רחובות

"אלעד מקצועי ביותר ומצליח להגיע עם כל מנהל להצגת חזון בית הספר באופן הטוב ביותר שאפשר.לאור שביעות הרצון שלנו ובמיוחד של מנהלי בתי הספר, החלטנו לעבוד עם אלעד גם בהמשך, ואני ממליצה בחום רב להיעזר באלעד בכל הקשור לכתיבה שיווקית. הידע והמקצועיות שלו שווים כל השקעה כספית".

קרא עוד ←

בזק בינלאומי

בשורה התחתונה זכינו במקום הראשון בשלוש מתוך שלוש קטגוריות אליהן הגשנו מועמדות בתחרות המי"ל למצוינות בשירות. הדרך לזכייה ההיסטורית הזאת הייתה ארוכה והיה לי העונג לזכות בך כשותף מלא, מקצועי ומחויב. אין לי ספק שלמחויבות שלך לתוצאות ולמקצועיות שלך בעיבוד החומרים יש חלק ניכר בזכייה שלנו.

קרא עוד ←

עידו יערי

הגענו למעוף קריאטיב בעקבות המלצה ולאחר שהתנסינו עם שירות כתיבת תוכן באינטרנט. הבדל של שמיים וארץ. רמת הכתיבה שלו ובהירותה גבוהות מאוד וכך הוא יכול להתאים כל תוכן לכל קורא - בין אם זה תוכן מקצועי ברמה גבוהה ובין אם זה מאמר המיועד "לכלל האוכלוסיה".

קרא עוד ←

ניר דובדבני

השילוב של תוצרים איכותיים עם שירות מצוין עושה את ההבדל בין סתם כתיבה לאומנות של ממש, מומלץ בחום! ניר דובדבני

קרא עוד ←

דורית שכורי

מאמר שכתבתי בעקבות הסדנה, הוביל לראיון ברדיו 103FM אצל ורדה רזיאל ז'קונט. ההחלטה להשתתף בסדנה מ- א' ועד כתב הגיעה בדיוק בזמן.

קרא עוד ←

אמארחלי

אלעד יקר, ביכולת ההקשבה וההכלה הנפלאה שלך אפשרת לי להתבטא ולספר בחופש את כל הסיבות למה, ואיך אני  רוצה להשפיע … מתוך ערב רב של מילים הצלחת לזקק עבורי את מהות העסק שלי, שהוא לא היה ברור אפילו לי. אני רוצה להודות לך מקרב לב, על העבודה המצוינת שיצרת עבורי.

קרא עוד ←